Lirohet pas 14 vitesh ish-komandanti i UÇK-së

22:09 | 9 Shkurt 2018

Pas 14 vitesh dhe dy muaj vuajtje të dënimit me burg, si pasoje e ligjit për amnisti të përgjithshme, është liruar Avdyl Jakupi, komandant Çakalla, shkruan Fakte. Ai e ka postuar këtë lajm në profilin e tij para pak çastesh.

“Pas 14-VITE E DY MUJ DOLA NGA BURGU JU FALNDEROJ !!-ATYRE QE KET KO ISHIN ME MUA” – ka shkruar Çakalla.

Shpërndaje në rrjete sociale