Kavadar, arrestohet një person për tregti me lëndë narkotike

16:34 | 17 Tetor 2020

MPB ka arrestuar një person për trafikim të paligjshëm të lëndëve narkotike dhe armëve.

“Më 16.10.2020 oficerët e policisë nga Departamenti i policisë për kriminalistikë – Sektori për trafikim të paligjshëm të lëndëve narkotike, armë dhe mallra të rrezikshme në bashkëpunim me policinë e Kavadarit kanë privuar nga liria personin me iniciale P.M 38 vjeç nga Kavadari”, thonë nga MPB.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara