Gjorçev: OBRM-PDUKM është e gatshme për zgjedhje parlamentare

21:04 | 16 Qershor 2019

Deputeti nga radhët e OBRM-PdukM-së, Vllatko Gjorçev, në kuadër të shënimit të ditës së partisë, theksoi se partia e tij është gati për zgjedhjet parlamentare kurdo që të jetë.

“Ky është shekulli i tretë që OBRM po lufton Maqedoninë. Kjo do të vazhdojë edhe më tej sepse OBRM-PDUKM është luftë për Maqedoninë. Është e qartë që në Maqedoni nuk po ndodh asgjë dhe se partia jonë është e gatshme për zgjedhjet parlamentare kur do që të jetë”, tha Gjorçev për “Tv24”./Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara