Gjendja në plazhën e madhe të Ulqinit pas stuhisë së frikshme (VIDEO)

13:27 | 10 Korrik 2019

Shtrëngata jashtëzakonisht e fuqishme dhe e frikshme që goditi mbrëmë Ulqinin shkaktoi edhe dëme të mëdha materiale, duke dëmtuar makinat dhe duke rrëzuar drunjtë.

Kaos i vërtetë u shkaktua edhe në plazhe, ku çdo gjë mbeti e përmbysur.

Lexuesit tanë kanë dërguar video e fotografi të ndryshme të cilat përshkruajnë më së miri gjendjen atje.

Në videon e mëposhtme mund ta shihni gjendjen e në plazhën e madhe të Ulqinit, ku çdo gjë shihet e përmbysur nga erërat e forta.

Shikoni pamjet:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara