Aksident në Tetovë, treni godet një makinë

21:32 | 13 Gusht 2020

Aksident komunikacioni në fshatin Poroj të Tetovës. Treni godet një veturë në një vendkalim hekurudhor, informojnë nga “TV21”.

Nga aksidenti të lënduar janë B.S (22) dhe B.N (39) që të dy banor të fshatit Poroj.

Që të dy janë jashtë rrezikut për jetë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara