Aksident në afërsi të Univerzitetit të Tetovës, 5 persona të lënduar

21:55 | 20 Shtator 2020

Sapo ka ndodhur një aksident i rëndë në Tetovë ku kanë mbetur 5 të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën e Ilindenit në hyrje të Tetovës prej Gostivarit gjegjësisht në rrethrrotullimin afër shkollës bujqësore.

Siç mëson TS, vetura Opel Corsa është përplasur me BMW ku kanë mbetur 5 të lë nduar mes tyre një vajzë ka pësuar lë ndime të rënda.

Policia ende është në vendin e ngjarjes dhe vazhdon të merret me zbardhjen e aksidentit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara