Si të largoni energjinë negative nga dhoma juaj

22:28 | 31 Tetor 2018

Ka shumë metoda që mund t’ju ndihmojnë të zbuloni energjinë negative në shtëpi.

Megjithatë, ky truk i shpejtë dhe i thjeshtë do t’ju ndihmojë që të mbani harmoninë në shtëpinë tuaj, transmeton portali arbresh.info

Disa nga gjërat që nënkuptojnë se ka energji negative në shtëpinë tuaj është nëse ju përcjell fati i keq, probleme në marrëdhënie, probleme financiare,  keni stres dhe shumë gjëra tjera.

E tëra që ju nevoitet për të larguar energjinë negative është 1 gotë uji.

Ju duhet një gotë e pastër, pas asnjë vizatim. Vendosni në 1/3 e gotës kripë deti. Më pas hidhni në 2/3 e gotës uthull molle dhe shtoni ujë.

Vendoseni gotën në një pjesë të dhomës, diku në një kënd. Lëreni të qëndrojë aty gjithë natën dhe më pas shikoni gjendjen në të cilën ndodhet gota.

Nëse gota ka ndryshuar ngjyrë, atëherë do të thotë se aty ka energji negative. Atëherë duhet të përsërisni këtë veprim dhe ujin ta hedhni në tualet. Përsëriteni veprimin deri në kohën kur e shikoni që uji në gotë nuk ka ndryshuar./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara