Pamje mahnitëse nga plazhat e virgjëra në Greqi

21:59 | 7 Qershor 2017

Greqia shquhet për bukuritë e saj natyrore.

Shumë personalitete të famshme zgjedhin që pushimet verore t’i kalojnë në Greqi, shkruan arbresh.info

Përkundër situatës së vështirë ekonomike, klimës së rëndë politike dhe vështirësive me emigrantët, Greqia vazhdon të mbetet destinacion turizmi për shumë njerëz nga vende të ndryshme të botës.

Mëgjithatë, përkundër vende të banuara dhe plazhave të shkelura tashmë, në Greqi ka edhe plazha të virgjëria.

E tillë është edhe Atika, që ndodhet 1 orë larg nga Athina.

Për të parë natyrën mahnitëse të kësaj plazhe, shijoni videon:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara