Mos flini me iPhone afër, ja çfarë mund t’ju ndodh

01:11 | 14 Prill 2017

Të flesh me një telefon teksa ai karikohet nuk është gjë e mirë, por për një nënë e cila ka mbajtur iPhonen e saj në duar ka ngelur me pasoja të dhimbshme.

Dionne Baxter 24 vjeçe, ka fjetur gjumë gjatë kohës kur iPhone i saj po karikohej por është zgjuar me pasoja teksa ka gjetur një të djegur të rëndë në gjoksin e saj.

Ajo menjëhere ka shkuar në spital për tu mjekuar dhe mjekët i kanë dhënë kremra dhe ilaçe të tjera.

Kur e preka telefonin, ishte aq i nxehtë saqë nuk mundja ta hidhja tutje”-ka thënë vajza.

Ajo tashmë ka frikë se ky aksident do i kushtojë asaj dëme të tjera ku në të ardhmen nuk do të mundë të ushqejë fëmijët e saj me gji.

iphone-1_4655

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara