Këto janë shenjat e horoskopit që do zhgënjehen nga dashuria

01:33 | 9 Tetor 2019

Shenjat më të prekura nga dashuria këtë periudhë janë Dashi dhe Luani, të cilët mund të përjetojnë zhgënjim.

Zbuloni arsyen më poshtë:

DASHI – Nuk doni të vareni nga të tjerët, gjithmonë doni të fokusoheni tek vetja. E gjitha kjo ndodh sepse ata ju duken egoisë në pamje të parë. Megjithatë, do arrini të fitoni besimin e njerëzve dhe të mësoni sa bujarë janë.

LUANI – E doni vëmendjen pasi jeni mësuar të jeni protagonist, gjë që shpesh herë ju bën të dukeni arrogantë. Vazhdimisht mendoni për nevojat tuaja, por jeni shumë socialë dhe mund të përshtateni me cdo njeri.

Nëse përjetoni një periudhë zhgënjimi, e gjitha do të jetë kalimtare dhe gjithcka do të shkojë në vendin e duhur./lexo

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara