Horoskopi, 3 tetor 2019

08:26 | 3 Tetor 2019

Dashi

Yjet njoftojnë një pamje sentimentale të pasigurt, periudha nuk është e dashur ndaj dashurisë. Projektet që lidhen me çështjet e zemrës vazhdojnë me vështirësi të dukshme.

Demi

Në ndjenja sot gjendja shpirtërore nuk është më e mira, dhe është e mundur që një keqkuptim me partnerin të përfundojë duke prishur një mbrëmje që duket se premton shumë.

Binjakët

Do të duhet të jeni të qartë për sferën sentimentale, vetëm në këtë mënyrë mund të lindë diçka me të vërtetë e bukur. Bëni një pushim relaksues.

Gaforrja

Ju keni bërë gjithçka për të fituar partnerin tuaj dhe me siguri jeni akoma të dashuruar. Tregoni emocionet tuaja. Një çështje që dukej se ishte zgjidhur, mund të shfaqë ndërlikime.

Luani

Nëse në vend që të shpëtonit nga problemet që keni ndaluar të reflektoni për një moment, do të kuptonit se vështirësitë nuk janë aq të pazgjidhshme.

Virgjëresha

Nëse historia juaj ka lindur tani, është më mirë të mos mbështeteni shumë në një të ardhme të mundshme. Tani për tani Hëna favorizon çiftet që janë së bashku për një kohë të gjatë.

Peshorja

Një shpërqendrim mund të rrezikojë një marrëdhënie që ka duruar prova të rënda. I vëmendshëm ndaj eprorëve të pakëndshëm sot, dikush nuk duket i favorshëm për projektin tuaj novator.

Akrepi

Nëse një fjali e shqiptuar nga partneri juaj ju ka zhgënjyer, mos u bëni sulm dhe mos bëni përfundime të nxituara. Në vend të kësaj, kërkoni sqarime.

Shigjetari

Një marrëdhënie e hershme mund të përballet me pengesa pavarësisht dëshirës suaj. Në çdo rast, është mirë të flasim qartë dhe të mos japim shpresë të rreme.

Bricjapi

Në këtë periudhë keni më shumë shanse të afroheni me partnerin tuaj, bëjeni atë pa ju thënë të tjerët. Nëse ekziston mundësia e një udhëtimi profesional, shikoni anën pozitive

Ujori

Vlerësoni veten më shumë dhe të tjerët do t’ju pëlqejnë gjithashtu. Mbajeni në mend këtë rregull dhe shiko veten në pasqyrë dhe përpiquni të buzëqeshni

Peshqit

Shënimet sarkastike të partnerit mund të jenë pasojë e mungesës së vëmendjes suaj ndaj jetës në çift. Zemrat e vetmuara do të jenë në gjendje të takojnë njerëz stimulues.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara