Foinika Kay blogerja Shqiptare e cila prezantoj, qerpikt artificial të quajtur “Kosova”

13:40 | 19 Maj 2019

Foinika është me origjinë nga Kosova dhe jeton e punon në New York.

Qerpikët e quajtur “Kosova” do të jenë në dispozicion në dyqane në mbarë botën. Foinika Kay (25)vjeçare, e cila prezantojë,  qerpiktë artificiale të quajtur “Kosova”. /Arbresh.info

View this post on Instagram

My FIRST EVER collab with @tartecosmetics is now LIVE on tarte.com & @Sephora online! Introducing my Kosova & 0-100 #EXTERIORGLAMXTARTE lash sets, NEW #crueltyfree & #vegan lash styles! Kosova is perfect for your everyday makeup look and keeps you feeling flirty & fun! 0-100 are statement lashes that you want to wear on any night out with your girlfriends 🍾 Each set of lashes also comes with its own full-size tarteist PRO lash adhesive in clear for quick & EASY application. My #exteriorglamxtarte sets are just $16 each – that’s 20% less than if you purchased the lashes & glue separately! 🎉 Head to tarte.com or @Sephora online to shop!! #tartecosmetics #NewatSephora #veganlashes #veganbeauty #latexfree #formaldehydefree

A post shared by Foinika Kay (@exteriorglam) on

Ajo ka më shumë se dy milionë shokë në rrjetet sociale, dhe qerpikët i ka dizajnuar  për kozmetikën Tart, kështu që thuhet se do të jetë e disponueshme në mbarë botën.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara