Zyra e Kryeministrit dhe Parlamenti Studentor nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi

06:19 | 12 Gusht 2019

Sot është dita Botërore e Rinisë.

E për ndër të kësaj ditë Zyra e Kryeministrit dhe Parlamenti Studentor i Universitetit të Prishtinës do të nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi lidhur me nevojat e studentëve dhe aktivitetet e tyre.

Marrëveshja do të nënshkruhet në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës më fillim nga ora 10:30. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara