Zhduket personi me të meta mendore, vëllai e lajmëron policinë

09:41 | 25 Janar 2019

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje një person nga fshati Nabërgjan i Pejës ka dal nga shtëpia pasdite dhe nuk është kthyer më.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se vëllai i tij viktima mashkull K-Shqiptar me të meta mendore ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në raportin policor.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara