Zhduket një person në Prishtinë

09:40 | 26 Mars 2020

Një ankuese femër ka raportuar plicinë e Kosovës se bashkëshorti i saj ka dalë nga shtëpia dhe se nuk di asgjë për vendndodhjen e tij.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Ismet Krasniqi“ në Prishtinë, shkruan arbresh.info

Njësitet policore janë duke e hetuar rasti.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara