Zëvendëskryeministri Driton Selmanaj nuk i respekton masat e qeverisë

16:23 | 1 Gusht 2020

Zëvendëskryeministri, Driton Selmajn, gjatë së shtunës është parë në një lokal pa maskë dhe pa distancë.

Ani pse shefi i tij, kryeministri Avdullah Hoti, ka thënë se kushdo që nuk i respekton masat do të ndëshkohet, raporton arbresh.info.

Një qytetarë ka shkruar në facebook se pse nuk i respekton masat edhe zyrtari i qeverisë.

“Zv/KM, Driton Selmanaj i (vete)absolvum prej masave parandaluese, kurse shefini tij, Dulla, i akuzon qytetaret per pakujdesi karshi masave te njejta”

Ndryshe institucionet Shëndetësore kanë bërë thirrje që sa më pak të dilet në vende publike.

Zv/KM, Driton Selmanaj i (vete)absolvum prej masave parandaluese, kurse shefini tij, Dulla, i akuzon qytetaret per pakujdesi karshi masave te njejta

Publiée par Labinot Balaj sur Samedi 1 août 2020

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara