Zbulohet shtatorja e Idriz Seferit në Gjilan

12:23 | 27 Nëntor 2017

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi dhe homologu i tij shqiptar, Ilir Meta morën pjesë në manifestimin qendror të 28 Nëntorit në Gjilan, ku u zbulua edhe shtatorja e Heroit Kombëtar, Idriz Seferi.

Meta dhe Thaçi u pritën në këtë qytet me nderime nga Garda e Nderit e Forcës së Sigurisë së Kosovës, shkruan arbresh.info.

Ata u pritën nga kryetari i komunës, Lutfi Haziri./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale