Zbulohet shtatorja e atdhetarit Shejh Myhedin Shehu

07:49 | 21 Korrik 2019

Sot në Rahovec mbahet akademi përkujtimore dhe zbulohet shtatorja e atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu.

Aktiviteti organizohet nga kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, i cili po ashtu merr pjesë në akademi dhe në zbulimin e shtatores.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara