Zbulohet se kush pritet të propozohet si ministër i ri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë

08:47 | 8 Korrik 2019

Propozimi për ministër të Inovacionit dhe Ndërmarrësisë pritet që nesër t’i shkojë për aprovim kryeministrit Ramush Haradinaj.

Burime të sigurta të Ballkani.info bëjnë të ditur se personi që do ta zëvendësojë Besim Beqajn e shkarkuar është Edmond Hajrizi.

Edmond Hajrizi është themelues dhe dekan i Kolegjit Privat UBT.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara