VIDEO| Prevalla zbardhet nga dëbora

13:17 | 21 Nëntor 2020

Mëngjesin e sotëm edhe banorët e Prevallës janë zgjuar me pamje të bardhë.

Kjo pasi gjatë mbrëmjes e mëngjesit kanë rënë dëbora e parë, shkruan portali arbresh.info

Në një video dërguar në adresë të portalit arbresh.info shihet ambienti i mbuluar me një shtresë të hollë bore.

Kujtojmë se këtë fundjavë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka paralajmëruar ulje të temperaturave dhe reshje bore në viset malore./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara