Vetura me targa diplomatike parkohet në trotuar dhe dëmton gjelbërimin në Prishtinë

20:02 | 30 Nëntor 2020

Një veturë me targa diplomatike është parkuar në vend të gabuar.

Vetura me targat 04-CD-056 siç shihet në fotografinë e siguruar nga arbresh.info, është parkuar në një hapësirë të gjelbër në lagjen “Emshir” në Prishtinë.

Parkimi i kësaj veture në këtë vend, dëmton kështu natyrën, dhe nxë trotuarin, duke penguar lëvizjen e këmbësorëve në atë pjesë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara