Vetura e godet këmbësoren dhe ikën nga vendi i ngjarjes

10:31 | 25 Nëntor 2017

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se dje në fshatin Lupq të Podujevës një veturë në lëvizje e ka goditur viktimën-femër dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur, shkruan arbresh.info.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ndërsa rasti është duke u hetuar, njofton policia./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara