Vetëaksident në Prishtinë, ka të lënduar

14:14 | 11 Nëntor 2019

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku në Prishtinë, raporton arbresh.info

Në lagjen Bregu i Diellit, rruga ‘Gazmend Zajmi’, një taksi është vetë-aksidentuar.

 

Si pasojë e kësaj, siç mëson arbresh.info, nga ky aksident është lënduar shoferi i cili ngiste automjetin.

Policia dhe ekipa e ndihmës kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara