Veseli ngushëllon Edi Ramën për vdekjen e nënës

13:01 | 1 Gusht 2020

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, e ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për vdekjen e nënës së tij.

Veseli ka thënë se dashuria për nënën është e pafundme.

“Lutem që ta gjej forcën për ta përballuar një humbje kaq të rëndë e të pazëvendësueshme. Në këtë kohë pikëllimi, lutjet janë për të dhe familjen e tij”.

 

Ngushëllimet më të thella Kryeminsitrit Edi Rama për humbjen e nënës së tij të çmuar, Anetës. Dashuria për nënën është e…

Publiée par Kadri Veseli sur Samedi 1 août 2020

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara