Vdes një person në Drenas pasi u godit nga vetura

23:10 | 14 Shtator 2020

Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ndodhi në Drenas.

Viktima u godit nga një veturë.

Lajmin për Arbresh.info e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Kosovës Daut Hoxha.

“Me datë 14.09.2020 ne ora 20:06 Policia ka pranuar informatën se në Gllogoc është shkaktuar një aksident trafiku me pasoja fatale, ku të përfshira janë një automjet dhe një këmbësor. Njësitet kompetente policore janë marr me rastin”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara