Vazhdon seanca e Kuvendit

12:56 | 14 Shtatorë 2018

Seanca e ndërprerë të enjten në mungesë të kuorumit është duke vazhduar soy. Në seancë po marrin pjesë një numër i vogël deputetësh.

Në rend dite janë 40 pika, ndër të cilat: Votimi i Propozim-rezolutës nga debati parlamentar për dialogun me Serbinë; Projektligji për shqyrtimin dhe vërtetimin e pasurisë së pajustifikueshme; Projektligji për Kompleksin Memorial “Adem Jashari” në Prekaz.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara