Vazhdojnë kërkimet për gjetjen e dy policëve (LIVE)

11:18 | 30 Prill 2018

Janë duke vazhduar në mënyrë intensive kërkimet për gjetjen e trupave të dy policëve që dje kanë renë  nga magjistralja Kaçanik- Han i Elezi, saktësisht në lumin Lepenc.

Malsor Dashi dhe Armend Trena janë zhdukur qe nga mbrëmja e së shtunës, pasi kishin rënë nga rruga me veturë, raporton Arbresh.info.

Dhjetëra qytetarë i janë bashkuar aksionit të FSK-së dhe njësive të kërkim-shpëtimit./Arbresh.info

Vazhdojnë kërkimet për dy policët e rënë në lumin Lepenc pas aksidentit të së shtunës

Gepostet von Arbresh.info am Montag, 30. April 2018

Shpërndaje në rrjete sociale