Varrezat në Pejë përfshihen nga zjarri

14:58 | 1 Korrik 2020

Varrezat në qytetin e Pejës janë përfshirë nga zjarri, shkruan arbresh.info.

Në vendin e ngjarjes ka dalë ekipi i zjarrfikësve dhe po bënë shuarjen e zjarrit.

Më poshtë mund të shihni fotografi nga vendi i ngjarjes./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara