Universiteti i Mitrovicës organizon konferencën Ndërkombëtare të Gjeoshkencës

06:40 | 10 Tetor 2019

Universiteti i Mitrovicës “Isa Boletini” sot organizon konferencën Ndërkombëtare të Gjeoshkencës”.

Në këtë konferencë pritet të marrin pjesë studiues dhe shkencëtarë nga shumë vende evropiane dhe nga rajoni, shkruan arbresh.info.

Konferenca do të mbahet në Objekt të Universitetit të Mitrovicës me fillim nga ora 10:00./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara