Tri kuti me votat e personave të prekur me Covid-19 arrijnë në qendrën e votimit në Podujevë

17:13 | 29 Nëntor 2020

Tri kutia më vota të personave të infektuar më COVID-19 kane mbërritur para pak minutash në shkollën e mesme ” Isa Boletini”, në Podujeve.

Këto vota kanë ardhur nga personat kompetent te cilët janë të angazhuar nga KQZ dhe Instituti Kombëtarë i Shëndeti Publik, raporton Arbresh.info.

Kujtojmë se deri në ora 19:00, qytetarët nga Podujeva do të kenë mundësin të votojnë për kandidatin e tyre të preferuar për Kryetar Komune.
/Arbresh.info/

Kështu duken anëtarët e ekipeve lëvizëse që mundësojnë votimin e personave me COVID-19

 

🔴#LIVE: Të dhënat e fundit nga shkolla “Ismail Qemali”, qendra më e madhe votuese në Podujevë

Lajmet më të lexuara