Trafiku i bllokuar i Prishtinës nervozon edhe ambasadoren finlandeze

00:03 | 2 Nëntor 2019

Bllokimi i komunikacionit në Prishtinë po ia shpenzon nervat edhe ambasadores së Finlandës në Kosovë, Pia Stjernvall.

Ajo përmes një postimi në Tëitter ka shprehur frustrimin e saj për dukurinë që shumë herë është diskutuar, njofton Klan Kosova.

“Bllokimi i trafikut në #Pristina. Kaq shumë të harxhon kohë, para dhe nerva! Dhe … sa # ndotje. Duhet të kuptojmë diçka !! Së bashku jemi më të fortë! ## EU2019FI”, ka shkruar ajo.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara