Thaçi me një video nga kryeqyteti: Prishtina vendi me rininë dhe gjallërinë më unike në rajon

10:11 | 16 Shtator 2020

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi mëngjesin e së mërkurës ka publikuar pamje nga Prishtina.

Në videon e publikuar nga Thaçi, është vënë në pah çdo pjesë të kryeqytetit.

I pari i shtetit në mbishkrim të videos ka shkruar se Prishtina ka rinin me energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon.

“Prishtina , vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon. HTH”, ka shkruar Thaçi në ‘Facebook’./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara