Thaçi: I lumtur për të shëruarin e parë nga COVID19, edhe këtë sfidë do e kalojmë

21:05 | 26 Mars 2020

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se është i lumtur për shërimin e pacientit të parë me koronavirus.

Thaçi përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Twitter ka thënë se me disiplinë dhe me kujdes edhe këtë sfidë do ta kalojmë, transmeton arbresh.info

Postimi i tij i plotë:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara