Takim pa prezencën e mediave mes deputetëve e zyrtarëve të AUV-it

09:56 | 27 Mars 2018

Anëtarët e Komisioni për të Drejtat Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione i Kuvendit të Republikës së Kosovës po qëndrojnë në Agjencinë e Ushqimit dhe Veterinarisë, lidhur me aferën e importit të mishit në Kosovë.

Vetëm kryetarja e Komisionit, Duda Balje është e pranishme në takim.

Takimi mes deputetëve dhe zyrtarëve të AUV-it po zhvillohet pa praninë e mediave./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara