Sulmohet fizikisht nga vëllai dhe nipi, thotë se nuk e di arsyen

09:58 | 17 Korrik 2018

Një person nga Podujeva ka raportuar se për shkaqe të panjohura është sulmuar fizikisht me mjete të forta nga vëllai dhe nipi i tij, meshkuj shqiptarë.

Në vend ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar një shufër metali, një thikë dhe një gëzhojë e revoles me gaz.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit lirohen në procedurë të rregullt./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara