Sot organizohet panairi i bizneseve

07:08 | 31 Tetor 2019

Sot do të mbahet panairi i bizneseve.

Ky panair organizohet nga Zyra e BE-së në bashkëpunim me Ministrinë për Komunitete dhe Kthimi.

Panairi do të mbahet në qendrën e Kulturës në Shtërpcë me fillim nga ora 10:00.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara