Shpërndahet Ashurja e Pavarësisë

08:33 | 17 Shkurt 2017

Teqja e Madhe Autoqefale Ballkanike organizojë formatin tradicional të shpërndarjes së Ashurës së Pavarësisë. Cermonia e shpërndan fillon në orën 11:00 në sheshin pranë Teqesë në Gjakovë.

Teqja për 9 vjetorin e pavarësisë, ua përcjellë urimet më të përzemërta qytetarëve të Republikës së Kosovës dhe shqiptarëve kudo që janë. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara