Shoqata “Miqtë e Amerikës” vendos flamurin e ri në sheshit “Bill Clinton”

11:12 | 16 Shkurt 2020

Shoqata “Miqtë e Amerikës” ka ngritur sot flamurin amerikan pranë shtatorë se ish-presidentit amerikan Bill Clinton.

Po ashtu në sheshin “Bill Clinton” shoqata “Miqtë e Amerikës” ka organizuar ceremoninë e këndimit të këngës “O vendi im” me DKA-në e Fushë Kosovës dhe Gjimnazin “Hivzi Sylejmani”, dhe korin e grave “Nexhmije Pagarusha”.

Pas kësaj pritet edhe konferenca me gazetarë./arbresh.info/

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara