Shihni si vallzon zonja e parë e SHBA-ve ,Michelle Obama

16:37 | 17 Mars 2015

Zonja e parë e Shteteve të bashkuara të Amerikës Michelle Obama  duket se ka talentë të madh vallëzimi.

Ajo në emisionin e “Ellen DeGeneres” ka mahnitur qindra miliona shikues me lëvizjet e saja si një valltare.

Në këtë emision Michelle ka treguar për jetën brenda Shtëpis së Bardhë,por pjesa më e pëlqyer nga publiku ishte kur zonja e parë tregoi talentin e saj prej një kërcimtareje.

Kjo pjesë është ritransmetuar në shumë portale botërore.

Përcjellja e ritmit nga Michelle,dhe aftësitë e saja lëvizese i kanë shkaktuar zili edhe presidentit Obama, i cili njihej si valltar më i mirë se bashkëshortja e tij.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara