Shënohet sot Dita Ndërkombëtare e Babait

07:44 | 18 Qershor 2019

Sot organizata PEN do të shënojë Ditën Ndërkombëtare të Babait.

Në shënimin e kësaj dite do të organizohet lojëra dhe aktivitete të ndryshme, të cilat do të bëhen nga fëmijët me baballarët e tyre.

Aktiviteti do të mbahet prej orës 14:00 në Sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara