Seanca ndaj deputetëve të VV-së, sot dëshmon Kadri Veseli

08:29 | 7 Dhjetor 2017

Do të vazhdoj sot seanca e shqyrtimit kryesor ndaj katër deputetët e Vetëvendosjes, Albin Kurtit, Dolika Kadaj-Bujupit, Albulena Haxhiut dhe Faton Topallit,raporton arbresh.info.

Deputetët e VV-së akuzohen për hedhjen e gazit lotsjellës brenda sallës së Kuvendit të Kosovës.

Gjatë seancës së sotme është paraparë që të dëshmoj kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, deputeti i LDK-së, Armend Zemaj.

Seanca pritet të nis në ora 9:00./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara