Rikthehen “Marakli t’kerreve”, me maska e distancë

11:30 | 24 Qershor 2020

Të dielën, në Prishtinë do të rikthehen maraklit e kerreve.

Pas një pauze disa muajshe të takimeve, grupi i maraklive të kerreve ka organizuar një takim.

Ky event është organizuar për ditën e diel në orën 18:00 në Shell Sllatinë.

Në këtë njoftim, maraklit e kerreve kërkojnë nga pjesëmarrësit që të marrin maskat me vete dhe të respektojnë distancën prej 1.5 metra./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara