Reagon deputetja nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu

18:12 | 19 Korrik 2019

Deputetja nga radhët e PDK’së ka reaguar pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga pozita e Kryeministrit të Kosoëvs dhe ftesës që ka marrë ky i fundit nga Gjykata Speciale për intervistim si i dyshuar.

Përmes në postimi në Facebook, Musliu ka përsëritur qëndrimin e saj kundër kësaj gjykate.

“Drejtesi??? #Kundergjykatesspeciale”, ka shkruar Musliu.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara