Rama e quan “bashkëbisedim vëllazëror” takimin me Thaçin

15:31 | 5 Qershor 2020

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është duke qëndruar për vizitë në Shqipëri.

Atje, Thaçi është takuar me kryeministrin shqiptar Edi Ramën dhe presidentin Ilir Meta.

Kryeministri Rama në një statues në Twitter ka postuar një foto me presidentin Thaçi me mbishkrimin “Me Presidentin e Kosovës, pas një bashkëbisedimi si gjithnjë vëllazëror”./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara