Qun Lajçi: Tash e mora vesh pse u fal Çakorri

20:46 | 17 Tetor 2020

Aktori i njohur, Qun Lajçi ka reaguar pas lajmeve për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro.

Lajçi përmes një postimi në llogarinë e tij personale në ‘Facebook’, ka drejtuar akuza në adresë të Ramush Haradinajt, duke thënë se tash e ka kuptuar pse u fal Çakorri, shkruan portali arbresh.info

Tutje aktori ka thënë se ka qenë naiv, kur para një viti në roje e një fabrike i kishte thënë se nga Gllogjani e deri në Gjakovë, është e Daut Haradinajt dhe ky i kishte thënë rojës që të mos bënte propagandë.

Postimi i tij i plotë pa ndërhyrje:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara