Qendra Korrektuese në Lipjan dhuron 600 maska të prodhuara nga të miturit për shkollën “Nazim Gafurri”

20:17 | 24 Shtator 2020

“Project Heroes” si pjesë e kampanjës #SkaMaLehte sot pranuan 600 maska nga Qendra Korrektuese Edukuese në Lipjan.

Përfituesit e edicionit të #UPSHIFT, kanë arritur t’i ngrisin aftësitë e tyre profesionale dhe në këtë mënyrë të ofrojnë ide kreative për të kontribuar në komunitetin e tyre.

Pakot sot janë shpërndarë në shkollën “Nazim Gafurri” në Prishtinë./arbresh.info/

Heronjtë e ditës! 🦸‍♀️🦸

“Project Heroes” si pjesë e kampanjës #SkaMaLehte sot pranuan 600 maska nga Qendra Korrektuese…

Posted by Unicef Kosovo Programme on Thursday, 24 September 2020

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara