Publikohet vaktia e Ramazanit

17:23 | 16 Prill 2019

Bashkësia Islame e Kosovës ka publikuar vaktinë e Ramazanit për vitin 2019.

Muaji i Ramazanit do të nisë më 6 maj dhe do të përfundojë më 3 qershor.

Iftari në natën e parë do të jetë në orën 19:48, ndërsa ai i fundit në orën 20:15.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara