PSD e VV vazhdojnë të ‘injorojnë’ njëra-tjetrën, Natyra ua përmend problemet e shtëpisë

12:28 | 10 Gusht 2019

Lëvizja “Vetëvendosje” po vazhdon ta injoroj, partinë e Shpend Ahmetit, PSD-në.

Deputetë dhe zyrtarë të Albin Kurtit kanë deklaruar se subjekti i Ahmetit s’do të arrijë të futet në Kuvend.

Lidhur me këto deklarata ka reaguar zëdhënësja e PSD-së, Natyra Kuçi.

“Duke u marre me prag te derës se huaj, tenton me ike nga problemet qe i ke ne shtëpi!”, ka shkruar ajo.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara