Prizren, theret një person me thikë

10:11 | 12 Shtator 2019

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në Prizren gjatë orës 14:30 është therur një person me thikë, përcjell arbresh.info

“Prizren 11.09.2019-14:30. Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se nga persona të panjohur është therur me thikë. Viktima është duke u trajtuar në spitalin e Prizrenit dhe gjendja e tij është stabile”./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara