Presidenti Thaçi pret kryeministrin shqiptar, Edi Rama

19:14 | 29 Qershor 2020

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është takuar me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin.

Takimi është zhvilluar në presidencë, shkruan arbresh.info

Rama gjatë ditës është takuar edhe me kryeministrin Hoti dhe me liderë të partive politike.

Pas takimit me presidentin e vendit, Rama do të darkojë së bashku me Thaçin në njërin nga restorantet e Prishtinës./arbresh.info/

🔴#LIVE Presidenti, Hashim Thaçi, pret në takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama

🔴#LIVE Presidenti, Hashim Thaçi, pret në takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama

Publiée par Arbresh.info sur Lundi 29 juin 2020

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara